Teodosić: Sa Dudom do zvezda

Izvor: S media, 28.Dec.2010, 18:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teodosić: Sa Dudom do zvezda

Miloš Teodosić ističe da duguje ogromnu zahvalnost Dušanu Ivkoviću za uspešnu karijeru i smatra da Olimpijakos sa njim na klupi može do velikih dela ove sezone.

- Od trenutka kada je Duda stigao u klub mnogo toga se promenilo. I ekipa je izmenjena u odnosu na prethodnu sezonu. No ono što je najvažnije, to je da je njegov dolazak uredio stvari da budu baš onakve kakve bi i trebalo da jesu. Doneo je našem timu novi potencijal. Sada smo sposobni za velika dela - prenosi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Blic zapažanja srpskog plejmejkera.

Teodosić je nedavno izabran za najboljeg organizatora igre u 2010. godini, u izboru poznatog košarkaškog sajta "Eurobasket".

- Samo ja znam koliko mi je Dušan Ivković pomogao tokom karijere i biću mu zahvalan za to do kraja mog života.

Gde će naši sportisti dočekati 2011?

EL: Teo odveo Olimpijakos u Top 16

Nova majstorija Teodosića (VIDEO)

Naš košarkaš istakao je i da uživa u grčkom stilu života, navodeći da su grčki i srpski narod veoma slični.

- Od devet ujutru do devet uveče možete svuda da sretnete ljude, kafići su puni, baš kao i u Srbiji. Grci i Srbi imaju isti karakter i meni se to sviđa. Kada uporedim prijatelje koje imam u Atini i one u domovini, vidim priličan broj sličnih karakteristika. U Grčkoj sam stekao mnogo prijatelja i počeo sam da volim tu zemlju. Čim sam van nje na neki duži period primećujem da mi nedostaje - istakao je Teodosić.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.