Teo povredio stopalo – nema preloma

Izvor: N1 televizija, 22.Okt.2017, 06:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teo povredio stopalo – nema preloma

Košarkaš Los Anđeles Klipersa Miloš Teodosić doživeo je povredu desnog stopala na utakmici sa Finiks Sansima protekle noći.

Teodosić se povredio u drugoj četvrtini tog duela i Klipersi su nedugo zatim objavili da se neće vratiti na teren.

Srpski košarkaš je nezgodno nagazio na stopalo beka Sansa Devona Bukera i u bolovima je pao na teren. Dvojica saigrača su pritrčala Teodosiću i iznela ga sa terena, a potom je on u pratnji lekarske ekipe otišao u svlačionicu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << />
Klipersi su nešto kasnije potvrdili da je Teodosić odradio preglede i da je utvrđeno da nema preloma. To ukazuje da povreda nije ozbiljna, ali će srpski košarkaš u nedelju ujutro ići na pregled magnetnom rezonancom, posle kojeg će biti poznato koliko će morati da pauzira.

Teodosić je do trenutka kada je morao da napusti igru upisao pet poena i dve asistencije u duelu sa Sansima.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.