Izvor: B92, 11.Jul.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tehničari BAR Honde doživeli udes
Tim Formule 1 BAR Honda morao je da promeni osoblje pred početak nedeljne trke u Silverstonu, jer su petorica tehničara povređena u saobraćajnoj nesreći.
Tehnički direktor BAR-a Džef Vilis rekao je da će inženjer odgovoran za bolid vozača Takuma Satoa za vreme trke, Džok Klir, propustiti trku posle sudara u kojem se njegovo vozilo sudarilo sa drugim na putu ka Silverstonu.
On je rekao da niko nije ozbiljnije povređen, ali da je Klir, koji je prethodno bio dugogodišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << inženjer bivšeg šampiona Žaka Vilneva, dobio nekoliko kopči na glavi.
BAR-ov Dženson Baton je domaći vozač i ljubimac publike, a u nedelju će pokušati da ostvari prvu pobedu u karijeri sa treće startne pozicije. Sato startuje iz četvrtog reda.











