Tadić napušta Premijer ligu?

Izvor: Vesti-online.com, 12.Mar.2017, 23:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tadić napušta Premijer ligu?

Već nekoliko prelaznih rokova unazad najbolji engleski klubovi raspituju se za srpskog reprezentativca Dušana Tadića, ali je on svaki put ostao u Sautemptonu.

Dok se oni premišljaju i ne žele da “razbiju kasicu” pojavila se Sevilja sa konkretnim predlogom. Kako piše “Estadio Deportivo” klub iz Andaluzije spreman je da ponudi 17 miliona evra za obeštećenje, ali nema informacija kolika bi bila Tadićeva plata.

Pored premijerligaša i Sevilje u redu stoji još evropskih velikana poput Bajerna iz Minhena pošto je Tadić navodno lična želja Karla Anćelotija, a iz prikrajka vrebaju Juventus, Atletiko Madrid, Zenit i Fenerbahče.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.