Izvor: N1 televizija, 27.Jul.2016, 15:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić: Biće lepo igrati protiv Groningema i Tventea
Sautempton će u sklopu priprema za predstojeću sezonu odigrati prijateljske mečeve protiv Groningema i Tventea, dva nekadašnja kluba Dušana Tadića.
U Sautemptonu su se čak potrudili i da ga pitaju kako se oseća pred mečeve sa ekipama čije je dresove nekada nosio.
„Mislim da je jako lepo igrati protiv ekipa u kojima si proveo lepe godine. Proveo sam sjajne dve godine prvo u Groningemu a zatim i dve godine u Tventeu. Mnogo se stvari od tada promenilo tam, prvenstveno >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << igrača, sa većinom njih nisam igrao, ali ljudi koji rade u klubovima su i dalje isti i biće mi darago da ih ponovo sternem“, rekao je srpski reprezentativac.
Watch our full interview with Dušan Tadić, ahead of #SaintsFC's game against #FCTwente tonight: https://t.co/Kcf0K8yYT1










