TSC bez pardona, pao i Čukarički

Izvor: B92, 10.Avg.2019, 19:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su ekipu Čukaričkog sa 1:0, u četvrtom kolu Linglong Superlige.

Novajlija u elitnom društvu, TSC, ne zna za neuspeh od početka sezone. Stopostotnim učinkom, četiri pobede u četiri susreta drže čelnu poziciju u Superligi.

Bio je to prvi susret u subotnjem programu četvrte runde Linglong Superlige, a meč je odigran na stadionu u Senti, gde TSC igra mečeve kao domaćin.

Gol odluke postignut je u 54. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << susreta, a mrežu gostiju sa Banovog brda zatresao je Dejan Milićević.

Tako je Čukarički posle dve pobede od po 1:0, protiv Napretka i Radnika, doživeo poraz tim rezultatom.

U narednom kolu TSC Bačka Topola gostuje Vojvodini, dok Čukarički dočekuje ekipu Proletera.