TRINKIJERIJU JE JEDNA REČ BILA DOVOLJNA: Katastrofa! Zato smo izgubili (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Jun.2019, 22:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Presudila treća deonica.

Košarkaši Partizana u drugom meču polufinalne serije izgubili su od FMP-a, 88:85, iako su tokom susreta imali i +11, koje su lošom igrom u drugom poluvremenu, a posebno u trećoj četvrtini ispustili. Zato ne treba čudi što je trener crno-belih Andrea Trinkijeri posle meča u Železniku bio nezadovljan.

- Čestitam domaćem timu. Bili su bolji u skoku, u asistencijama u šutu za tri. Imali su 44 slobodna bacanja, i to je sigurno bio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << ključ. I naša treća četvrtina u odbrani je bila katastrofalna i zato smo izgubili utakmicu - rekao je Trinkijeri.

Da li je presudila želja FMPa i loš ulazak u drugo poluvreme Partizana?

U drugom meču polufinala, @BCFMP - #KKPartizan 88:85#KLSRB pic.twitter.com/zxgWp9hiFw

— KK Partizan NIS (@PartizanBC) June 5, 2019

- Iskreno ne znam. Znam da je drugo poluvreme bilo loše. Uspeli smo da preokrenemo i onda tri slobodna bacanja koja su promenila ritam utakmice. Bili smo lošiji u odbrani nego u napadu -  rekao je Trinkijeri.

Majstorica je na programu u petak u "Pioniru".