TREĆI PUT ZAREDOM: Žoc ODVEO Fener na Fajnal-for! (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Apr.2017, 22:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TREĆI PUT ZAREDOM: Žoc ODVEO Fener na Fajnal-for! (FOTO)

Obradović nemilosredan prema bivšem klubu.

Košarkaši Fenerbahčea prvi su učesnici Fajnl-fora. I u trećoj utakmici četvrtfinala Evrolige, izabranici Želimira Željka Obradovića deklasirali su grčki Panatinaikos 79:61 i sa maksimalnih 3:0 u seriji izborili plasman na završni turnir.

Najefikasniji u ekipi najtrofejnijeg evropskog trenera, bio je Bobi Dikson sa 13 poena, koš manje postigao je Džejms Naneli.

Srpski reprezentativci >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Bogdan Bogdanović i Nikola Kalinić ubacili su po deset koševa, kao i italijanski reprezentativac Luiđi Điđi Datome.

Što se tiče Zelenih iz Atine, Rivers je dao 16 poena, a Singlton 12. Zanimljivo da je u dosadašnjih 18 četvrtfinalnih mečeva, Željko Obradović ostvario čak 17 pobeda!

Nema sumnje da će žuto-crni, kao domaćini u Istanbulu, imati veliku podršku navijača. Protivnik u polufinalu biće im bolji iz duela madridskog Reala i još jednog turskog predstavnika Darušafake.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.