TRAGEDIJA: Poznati košarkaš PREMINUO u snu (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Feb.2017, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRAGEDIJA: Poznati košarkaš PREMINUO u snu (FOTO)

Uzrok smrti još uvek nije poznat.

Fabricio "Fab" Melo, košarkaš iz Brazila koji je na draftu 2012. godine izabran kao 22. pik prve runde od strane Boston Seltiksa, preminuo je noćas u snu.

Uzrok smrti nije poznat, a medijima je saopšteno samo da je 27- godišnji Melo otišao u krevet, nakon čega ga je majka narednog jutra pronašla mrtvog.

On je u karijeri nastupao za Boston Seltikse, kao i za njihov razvojni tim, Mejn Red Klovs, u kom drži rekord sa >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 14 blokada na jednom meču. U sezoni 2012-2013 bio je izabran u najbolji defanzivni tim lige i u najbolju ekipu rukija, ali je početkom sledeće sezone trejdovan u Memfis, odakle je otišao u Dalas, nakon čega je završio u timu Teksas Ledžends.

U avgustu 2014. vratio se u Brazil, potpisao je za ekipu Atletiko Paulistana, potom za Humakao Čifse, ali za ova dva tima nije odigrao nijedan meč, sve do odlaska u Ligu Sorokabanu, za koju je igrao do kraja 2015-2016, nakon čega je prešao u Braziliju, gde je i odigrao svoj poslednji meč 30. novembra.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.