
Izvor: HotSport.rs, 19.Sep.2015, 15:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TONČEV O KANDIDATURI: Lakrdija od izbora, navijači i Čović me naterali da odustanem!
Doskorašnji potpredsednik Crvene Zvezde Ivica Tončev odustao je od kandidature za predsednika, o čemu je javnost obavestio pismom.
- Najnoviji događaji u mom voljenom klubu, a pre svega sprega dela navijača i Nebojše Čovića, kao i kršenje statuta Crvene Zvezde i pravljenje lakrdije od najavljenih izbora naterali su me da odustanem od kandidature za predsednika F.K. Crvena >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Zvezda – naveo je Tončev u pismu.
On ne želi da bude nečiji alibi i da daje legitimitet nečemu što nije legitimno.
- To ne mogu niti hoću. Zvezdu volim i spreman sam sve da joj dam. Biću joj kao i do sada uvek na raspolaganju, i to bez učestvovanja u izbornim farsama.
Jeste i uvek će ostati Zvezdaš.
- Danas je upravo to opredeljenje razlog za povlačenje kandidature. Sutra ono će biti razlog za moj ponovni angažman. Do tada napred Zvezdo – poručio je Tončev.
Važio je za najozbiljnijeg kandidata za predsednika F.K. Crvene Zvezde ali to svakako neće postati…
The post TONČEV O KANDIDATURI: Lakrdija od izbora, navijači i Čović me naterali da odustanem! appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda