TEATAR KOŠMARA Bornmut razbio Mančester na Old Trafordu

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Dec.2023, 19:34

"TEATAR KOŠMARA" Bornmut razbio Mančester na Old Trafordu

Neugodno popodne za Đavole.

Fudbaleri Mančester junajteda pretrpeli su težak poraz na Old Trafordu. Sa legendarnog stadiona tri boda je odneo Bornmut (3:0) u meču 16. kola Premijer lige.

Da neće biti veselo popodne po Đavole nagovestio je Solanke. Engelski napadač je pogodio već u petom minutu na asistenciju Kuka. Nije bilo golova do kraja prvog dela igre, ali zato jeste u nastavku i to u mreži Mančestera.

Sudbina domaćih je zapečaćena >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << za samo pet minuta. Markus Tavernije je upisao dve asistencije, a egzekutori su bili Biling i Senesi.

Junajted je tako propustio priliku da se na makar 24 časa poravna sa gradskim rivalom Sitijem na četvrtom mestu. Bornmut je u odličnoj formi i posle nešto lošijeg starta sada je na komotnoj 13. poziciji.