Izvor: B92, 25.Mar.2008, 22:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Svetskom šampionu operisano koleno
Dvostrukom svetskom gimnastičkom šampionu Dijegu Ipolitu operisano je koleno, objavio je njegov lekar. Brazilskom sportisti obavljena je artroskopija desnog kolena u bolnici "Kopa D'or" u Rio de Žaneiru. Intervencija je trajala 80 minuta, a on bi trebalo odmah da ode na kućno lečenje.
Doktor Žoao Granžeiro rekao je da će se Ipolito oporaviti za četiri nedelje i da će tada nastaviti da se priprema za Olimpijske igre u Pekingu.
Vodeći brazilski >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gimnastičar osvojio je zlatnu medalju na svetskom prvenstvu prošle godine vežbom u parteru, a važi za jednog od favorita za osvajanje zlatne medalje u Pekingu.
Na istom takmičenju pobedio je i 2005. godine, a 2006. bio je vicešampion, iako nije dovoljno trenirao zbog povrede.




