Svečano otvoreno SP u hokeju u ledenoj dvorani Pionir

Izvor: Press, 09.Apr.2014, 22:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svečano otvoreno SP u hokeju u ledenoj dvorani Pionir

Pre početka utakmice prvog kola između domaće reprezentacije Srbije i selekcije Belgije navijači su u sjajnoj atmosferi ubacivali igračke na led, u okviru humanitarne akcije "Igraj hokej".
Savez hokeja na ledu Srbije i ambasadori zemalja učesnica Svetskog prvenstva organizovali su humanitarnu akciju čiji je cilj sakupljanje igračaka za decu bez roditeljskog staranja.
Akciji su se pridružili državni sekretar za omladinu Nenad Borovčanin, nacionalni komitet za >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << borbu protiv govora mržnje, ambasadorka Australije Džulija Elis Patriša Fini i ambasador Belgije Leo d'Aes.
Pored domaćina Srbije, učesnici hokejaškg prvenstva su Australija, Belgija, Estonija, Izrael i Island, a samo pobednik postaće član Prve divizije grupe B.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Srbija poražena na startu SP

Izvor: Sportske.net, 10.Apr.2014, 10:18

Reprezentacija Srbije u hokeju na ledu poražena je od selekcije Belgije rezultatom 8:3 (3:0,2:2,3:1) na startu Svetskog prvenstva koje je u sredu počelo u Beogradu.

Nastavak na Sportske.net...

SRPSKO HOKEJ LUDILO: Navijači bacali medvediće na led i prekinuli utakmicu!

Izvor: Telegraf.rs, 10.Apr.2014

Publika u Pioniru na tradicionalan način, bacanjem igračaka na led, skupljala poklone za nezbrinutu decu tokom ceremonije otvaranja SP u hokeju

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.