Izvor: Sportske.net, 04.Maj.2017, 18:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Švajnštajger: "Voleo bih da vidim Nejmara u dresu Bajerna"
Fudbaler Čikaga, Bastijan Švajnštajger, komentarisao je navode medija da će Nejmar preći u Bajern iz Minhena.
Gde god da se pojavi, Bastijan Švajnštajger izaziva veliku pažnju.
Fudbaler Čikaga koji je od januara meseca prešao u taj klub, komentarisao je novosti vezane za Bajern iz Minhena, čija je prava legenda.
Govorilo se prethodnih dana da je navodno Nejmar u pregovorima sa Bavarcima.
"Voleo bih da vidim Nejmara u dresu Bajerna.
Ipak, nisam siguran da on to želi. Zapravo, ja sam veliki ljubitelj Nejmarovog načina igre. I ne samo načina igre, već i njegove ličnosti", rekao je Švajni.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











