Švajni ne igra u kvalifikacijama

Izvor: B92, 20.Maj.2011, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Švajni ne igra u kvalifikacijama

Bastijan Švajnštajger će zbog povrede propustiti kvalifikacione utakmice za EP 2012. godine protiv Austrije i Azerbejdžana, kao i prijateljski meč sa Urugvajem.

U saopštenju Fudbalskog saveza Nemačke navodi se da se Švajnštajger nije dovoljno oporavio od povrede prsta na nozi, a selektor Joakim Lev neće pozvati zamenu.

Reprezentacija Nemačke će takmičenje u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine nastaviti protiv Austrije 3. juna u Beču i Azerbejdžana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << četiri dana kasnije u Bakuu.

Pre toga će "panceri" odigrati prijateljski meč sa Urugvajem 29. maja.

U Grupi A Nemačka je prva sa svih pet pobeda, a druga je Belgija sa 10 bodova i utakmicom više. Selekcija Turske je posle pet utakmica sakupila devet bodova, a dva manje ima Austrija. Azerbejdžan je odigrao četiri utakmice i osvojio tri boda, dok Kazahstan nije osvojio bod u pet mečeva.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.