Izvor: B92, 12.Jul.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Suspendovan vlasnik Steaue
Vlasnik Steaue Điđi Bekali kažnjen je zabranom bavljenja bilo kakvim fudbalskim aktivnostima u sledećih osam meseci, jer je vređao sudije.
Fudbalski savez Rumunije kaznio je Bekalija i novčano, sa 8.000 evra. On je rekao da ga kazna ne zanima i da će se žaliti.
Ranije ove godine suspendovan je i predsednik Steaue Mihaj Stojka zato što je na utakmici udario navijača.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











