Superliga, poslednje kolo

Izvor: B92, 31.Maj.2008, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Superliga, poslednje kolo



U subotu uveče na programu je poslednje, 14. kolo ligaškog dela Svislajon Superlige. Najinteresantniji meč igra se u Novom Sadu, gde u direktnom duelu Vojvodini treba pobeda od najmanje 16 poena razlike da bi izbacila Crvenu zvezdu iz plej ofa. Meč u SPENS-u igra se od 20 časova i daće odgovor na poslednju pravu dilemu pred polufinale plej ofa.

Teoretski je još uvek otvoreno i pitanje prvoplasiranog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tima, ali je malo verovatno da će Partizan dozvoliti sebi šokantni poraz protiv Borca u Pioniru od 20 časova.

FMP od 18 časova igra sa Vizurom, a pobeda uz eventualni kiks Partizana stavila bi ekipu iz Železnika na čelo tabele.

Hemofarm je sigurno treći, a od 18 časova gostuje gradskim rivalima Lajonsima, u drugom derbiju Vršca u istoriji.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.