Superliga: Čuka izgubila kod kuće, Voša u 93!

Izvor: Mondo, 18.Apr.2017, 19:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evo svih rezutlata 31. kola Superlige, i u plej-of i u plej-aut grupi.

PLEJ-OF

Nakon što su obezbedili opstanak – miroljubivo!

Fudbaleri Voždovca i Javora iz Ivanjice odigrali su danas u Beogradu 1:1 (1:1) u prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Gosti su poveli golom Stefana Tripkovića u 31. minutu, a domaćin je izjednačio u 31. pogotkom Ivana Markovića.

PLEJ-AUT

Surova borba >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << za opstanak počela je u donjem domu Superlige.

Fudbaleri Bačke, Borca i Spartaka zabeležili su pobede danas u prvom kolu plej-auta.

Borac je posle osam uzastopnih poraza uspeo danas u gostima da pobedi Rad 1:2 (0:0), i tako uspeo da se pomeri sa dna tabele.

Na poslednjem mestu sada je Novi Pazar, koji je izgubio 4:0 (2:0) od Bačke u gostima. Pazarci su od petog minuta igrali bez Aleksandra Tasića, koji je dobio direktni crveni karton.

Spartak je kod kuće pobedio Metalac 3:1 (1:1) i tako se bar privremeno popeo na prvo mesto, sa 22 boda, dva više od Čukaričkog.

/Malbašić 43, Trujić 90+3 - Tubić 63/

Tabela: Crvena zvezda 40, Partizan 40, Vojvodina 33, Mladost 27, Napredak 26, Voždovac 23, Radnički 22, Javor 22.

*napomena: ako "večiti" budu imali isti broj bodova na kraju šampionata, prvak će biti Crvena zvezda koja je bila bolje plasirana pre podele bodova.