Superkup u Ubu i Novom Sadu

Izvor: Kurir, 07.Okt.2015, 19:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Superkup u Ubu i Novom Sadu

BEOGRAD - Odbojkaško prvenstvo Srbije i desetu godinu zaredom biće igrano pod patronatom kompanije Viner štediše osiguranje.

Plodonosna saradnja je nastavljena na obostrano zadovoljstvo, a kroz dosadašnje partnerstvo uspešno je realizovano 1.900 utakmica, dok su 92 odbojkaša i odbojkašice dobili vredne novčane nagrade.

Prvi potpredsednik OŠ Nenad Golijanin, član IO Viner štediša Svetlana Smiljanić i Goran Ćato ispred Udruženja odbojkaških klubova prvih  čiga >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << potpisali su ugovor o novoj saradnji.

Odbojkaška sezona 2015/2016 počinje 15. oktobra, kada će u Ubu biti po treći put odigran Superkup između obrenovačkog Tenta i osvajača duple krune Vizure.

U muškoj konkurenciji peti po redu Superkup biće odigran 20. oktobra u Novom Sadu, kada će snage odmeriti šampion Crvena zvezda i osvajač kupa Vojvodina.

(A. R.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.