Izvor: B92, 01.Sep.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šundov u Niksima

Bivši centar makabija i nekadašnji igrač Klivlenda Bruno Šundov potpisao je jednogodišnji ugovor sa Njujork Niksima.

Kako prenos hrvatski mediji, Šundov koji se trenutno priprema u Splitu faksom je potpisao ugovr sa timom u kome je prošle sezone odigrao jedan 10-dnevni ugovor.

Sezonu je okončao u Makabiju kao prvak Evrope.

Pre Klivlenda Šundov je igrao za Dallas, Indianu i Boston. Pored njega ove sezone u NBA ligi igraće još 4 igrača iz te zemlje: Kukoč (Milvoki), Planinić (Nju Džersi), Giriček (Juta) i Kasun (Orlando).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.