Šumaher ode u kauboje

Izvor: Press, 18.Okt.2012, 15:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šumaher ode u kauboje

Sedmostruki prvak sveta u Formuli 1 Nemac Mihael Šumaher, koji krajem ove sezone završava karijeru, mogao bi uskoro da postane jahač.

Četrdesettrogodiašnji Šumaher otkrio je za italijansku Gazetu delo sport da mu je ideju o novoj karijeri predložila supruga Korina, inače pasionirani učesnik konjičkih trka.

- Planiram da učestvujem u kaubojskim trkama. Supruga mi je već namenila konja za ta takmičenja. Daću sve od sebe - rekao je Šumaher.

Vozač >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Mercedesa, inače voli kaubojski stil oblačenja i poseduje ranč u Švajcarskoj.

Šumaher je naglasio da nema nameru da se ponovo vraća u "Najbrži cirkus".

- Formula 1 pruža maksimalno zadovoljstvo. Bilo kakvo drugo automobilsko takmičenje ne ne bi moglo da me ispuni, kao što to može Formula, pa zato definitivno stavljam tačku na karijeru - reka je Šumaher.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.