Šumaher: Možda se i vratim

Izvor: B92, 26.Okt.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šumaher: "Možda se i vratim"



Posle 16 godina provedenih u Formuli 1 Mihael Šumaher je u nedelju odvozio svoju poslednju trku i povukao se iz takmičenja, ali možda ne zauvek. Trenutno nema želju za trkanjem u bilo kom auto sportu, ali vremenom se to možda promeni.

Nemac prvo želi da se odmori i da provede vreme sa svojom porodicom, a na pitanje o mogućem povratku odgovara: ''Na to pitanje mogu da odgovorim jedino na temelju onog što sad osećam, a to je da nisam zainteresovan za trke.''
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Ali Šumaher priznaje: ''Ne mogu danas da garantujem šta ću da radim za dve-tri godine. Niki Lauda i Mika Hakinen su se vratili trkama, ali to se dogodilo tek posle dužeg vremena.''

Tolike godine uspešnog bavljenja sportom donele su mu i materijalno bogatstvo i sada je trenutak da Šumi sebi ispunjava dečačke želje: ''Oduvek sam želeo da ronim sa kitovima, ali uvek sam se našao na pravom mestu u loše vreme. Sada ću imati vremena da pričekam kitove!''

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.