Izvor: B92, 07.Apr.2010, 22:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sulejmani višak u Ajaksu?
Član mlade reprezentacije Srbije Miralem Sulejmani mogao bi uskoro da napusti Ajaks, prenose holandski mediji.
Sulejmani je u Ajaks došao 2008. godine iz Herenvena za rekordnih 16,25 miliona evra, ali od tada nije ispunio očekivanja kluba zbog čega je uglavnom sedeo na klupi. 21-godišnji napadač je do sada igrao na 43 prvenstvene utakmice za Ajaks, a deset puta se upisao u strelce.
Holandski mediji su izvestili da je pored Sulejmanija 'višak' u klubu iz Amsterdama i Ismail Aisati, ali nisu istakli kada bi njih dvojica mogli da napuste Ajaks.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









