Šukur veruje u Drogbu i Snajdera

Izvor: B92, 19.Feb.2013, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šukur veruje u Drogbu i Snajdera

Legendarni fudbaler Galatasaraja Hakan Šukur rekao je da je klub napravio odličan potez dovođenjem Didijea Drogbe i Veslija Snajdera u zimskom prelaznom roku.

"Drogba je vrhunski fudbaler, igra kao što sam ja to radio nekad. On i Snajder će mnogo značiti Galatasaraju i verujem da će klub ostvariti sjajne rezultate. Stvarno im želim mnogo sreće", rekao je jedan od najboljih turskih fudbalera svih vremena.

Drogba je u istanbulski klub došao iz kineskog Šangaja, a Snajder >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iz milanskog Intera.

Ekipu Galatasaraja u sredu očekuje prvi meč sa nemačkim Šalkeom u osmini finala Lige šampiona.

"Galatasaraj je trenutno u formi, ali moraju da zapamte da igraju protiv nemačke ekipe, a one su uvek veoma disciplinovane", dodao je Šukur.

On je za Galatasaraj igrao od 1992. do 2000. godine i od 2003. do 2008. U dresu ovog kluba osvojio je osam šampionskih titula, pet kupova Turske i po jedan Kup UEFA i Superkup Evrope.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Šukur: Drogba igra kao ja nekada, dolazak njega i Snajdera je pun pogodak

Izvor: Blic, 20.Feb.2013, 18:52

Legendarni fudbaler Galatasaraja Hakan Šukur rekao je da je klub napravio odličan potez dovođenjem Didijea Drogbe i Veslija Snajdera u zimskom prelaznom roku..."Drogba je vrhunski fudbaler, igra kao što sam ja to radio nekad. On i Snajder će mnogo značiti Galatasaraju i verujem da će klub ostvariti...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.