Sudije pogurale Real – Vinisijus dao gol rukom VIDEO

Izvor: B92, 21.Jan.2024, 22:14

Sudije pogurale Real – Vinisijus dao gol rukom VIDEO

Fudbaleri Reala savladali su Almeriju posle velikog preokreta, od 0:2, do 3:2, golom koji je postigao Naćo u 99. minutu.

Od nekoliko spornih situacija izdvojila se ona iz 67. minuta kada je Vinisijus postigao gol za 2:2 - i to je uraio tako što je rukom preusmerio loptu u mrežu.

U toj situaciji drugačije nije mogao do lopte, bio je u "sendviču" između dvojice defanzivaca Almerije, pa se poslužio rukom (samo na prvi pogled deluje da je rame), međutim, čudno, izostala >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je VAR provera.

Nije uopšte bilo reakcije iz VAR sobe pa je Realu "prošlo" da postigne gol u rukometnom stilu.

Prethodno, Madriđani su smanjili prednost gostiju iz penala koji je realizovao Belingem i najavio uzbuđenja koja su sve vreme bila isprepletana krajnje spornim sudijskim odlukama.

I odluka da se svira penal bila je takođe vrlo diskutabilna.

VAR je tada proveravao situaciju kako bi utvrdio da li je bilo nedozvoljenog kontakta Kaikija nad Belingemom, iako je Ridigerov start u gužvi, u istoj situaciji, imao najviše elemenata za faul.

Na kraju, posle dužeg "većanja", glavni arbitar Maeso je pokazao na penal. Interesantno, makar tri situacije su bile sporne na utakmici, svaku je proveravao VAR i svaka je bila u korist madridskog giganta.

Mnogima je nakon gola Vinisijusa u 67. minutu bilo jasno da će se kičma Almerije kad-tad slomiti pod naletom zvezda Ančelotijevog tima što se, na kraju, i desilo.

Meč je produžen devet minuta - neko bi rekao igralo se dok Real ne da gol - a Naćo je na kraju materijalizovao prednost koju je "Kraljevski klub" imao u nedelju u svakom pogledu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.