Izvor: Sportski Žurnal, 11.Jun.2013, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Suarez: Voleo bih da igram sa Ronaldom
Najbolji igrač Liverpula Luis Suarez voleo bi da pređe u Real Madrid, ali da će konačnu odluku doneti uprava kluba, pošto ima ugovor do 2018. godine.
(FOTO: AP)
– Naravno da bih voleo da igram sa Ronaldom, ali to je trenutno veoma komplikovano, on je u Realu, a ja u Liverpulu. Međutim, nikad se ne zna šta će se dogoditi sutra – poručio je Suarez, čija je otkupna klauzula 47 miliona evra.
Engleski i španski mediji tvrde da je Urugvajac tek druga opcija Reala, u slučaju da ne uspeju da angažuju Gereta Bejla iz Totenhema, koji je dvostruko skuplji.
Nastavak na Sportski Žurnal...
SUAREZ PRIZNAO: Voleo bih da igram sa Ronaldom
Izvor: Kurir, 11.Jun.2013
Svaki igrač želi da igra u velikom klubu. Real Madrid je najveći, rekao je Urugvajac..Fudbaler Liverpula Luis Suarez je izgleda čvrsto rešio da napusti “Enfild”, pa je još jednom ponovio da bi voleo da zaigra u Real Madridu..."Svaki igrač želi da igra u velikom klubu. Real Madrid je najveći....



