Izvor: MozzartSport.com, 26.Sep.2021, 17:51

Štutgart ne vidi izlaz iz krize

Bohum posle sedam primljenih u Minhenu uspeo da sačuva mrežu...

Štutgart ne vidi put iz krize. Još jedno gostovanje i još jedno razočarenje. Posle 270 minuta fudbala van svog stadiona četa Pelegrina Mataraca ostala je na jednom jedinom golu. Ekipi kojoj je Bajern prošlog vikenda dao sedam komada, Švabe nisu uspele nijedan. U Bohumu, u pretposlednjem meču 6. runde, samo 0:0.

Štutgart je prespavao prvo poluvreme, u drugom se malo razbudio, ali sve u svemu premalo >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je to bilo za više od boda. Kod igrača Bohuma primetna je bila veća želja, međutim isto tako i manjak kvaliteta. Otuda utisak - momci Tomasa Rajsa teško će do opstanka bez ozbiljnih pojačanja tokom zime.

Gosti su u 55. minutu uspeli da postignu pogodak. Učinio je to štoper Konstantinos Mavropanos nakon ubačene lopte Borne Sose iz slobodnopg udarca, ali nakon konsultacije sa VAR sobom i pregleda snimka sudija je utvrdio kako je Grk rukom sebi namestio loptu za šut.

Domaćin je uglavnom pokušavao udarcima sa distence. Kroz igru i pas Bohum nije mogao do prilike i to je ono što ponajviše treba da brine i Rajsa i navijače tog kluba.

Nekadašnji napadač Partizana Takuma Asano dobio je šansu u poslednjih 20 minuta. Nije uspeo da zapreti.

Miloš Pantović presedeo je ceo meč na klupi.