Studenti častili MZT stotkom

Izvor: B92, 28.Jan.2023, 21:59

"Studenti" častili MZT "stotkom"

Košarkaši Studentskog centra savladali su MTZ Skoplje ubedljivim rezultatom 103:85 u utakmici 17. kola ABA lige.

Utakmica u Podgorici rešena je mnogo pre kraja, jer je razlika u korist domaćeg tima sredinom treće četvrtine išla i do +25 velikom serijom 15:0.

Ta razlika ostala je na snazi do par minuta pre kraja, kada su gosti iz Severne Makedonije uspeli da ublaže zaostatak.

U pobedničkom sastavu Džekson se najviše istakao sa 20 poena, koliko su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na drugoj strani imali Kafi i Mićović.

"Studenti" su sada sa skorom 8-9 na 7. poziciji, a MZT je ubedljivo poslednji sa samo dva trijumfa iz 17 odigranih utakmica.