Stuani vratio Đironu na vrh La Lige

Izvor: B92, 02.Dec.2023, 17:02

Fudbaleri Đirone došli su do 12. pobede u La ligi, jer su posle preokreta bili bolji od Valensije rezultatom 3:1 (0:0).

A nije delovalo da će Đirona na ovom meču doći do sva tri boda, jer je posle serije promašaja domaćih Ugo Duro kaznio Đironu i doveo svoj tim u vođstvo.

Ali onda je Kristijan Stuani stupio na scenu.

Prvo je u 83. minutu izjednačio rezultat, potom je samo pet minuta kasnije svojim drugim golom na meču doneo prokret na meču i na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kraju sva tri boda svojoj ekipi koja je tako pretekla Real Madrid i sada se ponovo nalazi na vrhu tabele La Lige, sa tri boda više od Madriđana.

Đirona će u sledečem kolu gostovati Barseloni, a Valensija gostuje Hetafeu.