Stuani sa bele tačke doneo Đironi tri boda

Izvor: B92, 01.Apr.2023, 16:03

Fudbaleri Đirone pobedili su Espanjol sa 2:1 u drugoj utakmici 27. kola španske Primere.

Posle prvog poluvremena koje se završilo bez golova, u drugom smo gledali mnogo zanimljiviju utakmicu.

Arnau Martinez je pokupio odbijenu loptu i sa ruba šesnesterca pogodio mrežu gola Espanjola u 53. minutu.

Bod ekipi Espanjola je doneo Martin Brejtvajt, koji je sjajno ispratio akciju svog tima i na asistenciju Havija Puada zakucao loptu u gol.

Espanjolu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je posao olakšan kada je u 71. minutu Reinier dobio crveni karton.

Ali to nije omelo Đironu da golom Kristijana Stuanija sa bele tačke stigne do tri boda.

Posle ove utakmice Đirona je došla do 34 boda, i sada se nalazi na 10. mestu, dok je Espanjol pao na 17 mesto.

U sledećem kolu Đirona će gostovati Barseloni, a Espanjol će gostovati Atletik Bilbau.