Izvor: B92, 26.Mar.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stonoteniseri Srbije 12. na EP
Najbolji stonoteniseri Srbije izgubili su od selekcije Francuske sa 3:2, i tako su zauzeli 12. mesto u ekipnoj konkurenciji na Evropskom šampionatu u Beogradu. Naš tim je prethodno poražen i od Holandije sa 3:1.
U finalu kod stonotenisera igraće Nemci i Hrvati. Nemačka je lagano uspela da savlada Poljake sa 3:0, dok je Hrvatska posle velike borbe i prave drame pobedila Rumuniju sa 3:2.
Najbolje stonoteniserke Srbije osvojile su 14. poziciju na Evropskom prvenstvu u Beogradu, pošto su izgubile od Poljske sa 3:2.
U konkurenciji stonoteniserki, za zlatnu medalju boriće se Rusija i Mađarska, a za bronzano odličje Italija i Nemačka.












