Stojković iz Sportinga u Everton?

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Jul.2008, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojković iz Sportinga u Everton?

BEOGRAD - Čelnici engleskog prvoligaša Evertona traže novog golmana, a prvi na listi želja je čuvar mreže reprezentacije Srbije Vladimir Stojković, piše danas britanski dnevnik "Dejli miror".

Menadžer Evertona Dejvid Mojes nedavno je otpustio Nemca Stefana Veselsa a, prema pisanju engleskih medija, uprava engleskog tima uskoro bi trebalo da održi sastanak sa Stojkovićem.

"Ne mogu da isključim mogućnost odlaska u Englesku. Preciznije informacije, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << međutim, mogu da daju samo ljudi iz kluba za koji trenutno igram", izjavio je Stojković, koji je prošle sezone branio za Sporting iz Lisabona.

Stojković već više od pola godine nije u prvom planu kod trenera Sportinga Paola Benta i više puta je izjavio da želi da napusti portugalski klub, u koji je došao prošlog leta iz holandskog Vitesea.

Interesovanje za Stojkovića, prema pisanju "Mirora", još su pokazali i engleski drugoligaš Birminigem i prvoligaš Stouk.

"Miror" navodi i da bi jedini problem u realizaciji Stojkovićevog transfera u Everton mogla da bude činjenica da će srpski golman u avgustu braniti za reprezentaciju na Olimpijskim igrama u Pekingu.

Stojković je u dosadašnjoj karijeri odigrao 16 utakmica za reprezentaciju Srbije, a branio je i za Zemun, Crvenu zvezdu i francuski Nant.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.