Stojić: Odlazim zbog sukoba

Izvor: B92, 15.Nov.2012, 11:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojić: Odlazim zbog sukoba

Prvi čovek Rada Ranko Stojić doneo je odluku da uskoro napusti klub sa Banjice, prenosi "Sportski žurnal".

Stojić je svoju odluku saopštio igračima i takođe ostao dosledan u najavama da će svakome od njih, kao i članovima stručnog štaba, pomoći da obezbede sigurniju egzistenciju u budućnosti.

U ovom trenutku nije poznato kada će Stojić definitivno napustiti klub, a spekuliše se da bi mogao da sačeka kraj sezone i tada kaže zbogom, ali postoji opcija i da se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << to desi daleko ranije.

Razlog iznenadne odluke finansijera Rada leži u sukobu sa navijačima, pošto su pristalice ‘građevinara’ već odavno u ratu sa prvim čovekom kluba. Poslednje prozivke, sa tribina, u meču sa Vojvodinom, ubrzale su Stojićevu odluku.

“Takve nebuloze sa tribina nemaju veze sa istinom. Sad su podignute na politički nivo i sve manje imam motiva kad je Rad u pitanju”, rekao je Stojić.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.