Izvor: Press, 29.Jun.2013, 23:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stojanović debitovao pobedom
Ovo je bio prvi meč na kojem je crveno-bele sa klupe predvodio novi trener Slaviša Stojanović, zanimljivo, protiv tima iz Domžala sa kojim je svojevremeno bio prvak Slovenije.
Zvezda je večeras povela golom Stefana Mihajlovića u četvrtom minutu, a konačan rezultat postavio je Filip Kasalica u 78. minutu.
Crveno-belima je to druga pobeda na pripremama u Sloveniji, a prethodno su savladali Krku iz Novog Mesta sa 1:0.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










