Izvor: TV Arena Sport, 21.Avg.2014, 16:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stilersi u problemu
Trkači Pitsburga uhapšeni zbog posedovanja marihuane.
Iako su prethodnih dana iz Pitsburga pristizale pozitivne vesti, da tako ne bude potrudili su se trkači LiVeon Bel i LeGeret Blaunt koji su tokom noći uhapšeni zbog posedovanja marihuane. Bel će imati još jedan problem, pošto je vozio dejstvom alkohola.
Blaunt je tokom godine pojačao Stilerse, dok je Bel prethodnu ruki sezonu okončao sa 244 nošenja i 860 istrčanih jardi, a za sada nije poznato da li će dvojac propustiti prvi meč trećeg vikenda predsezone koji je na programu kasno večeras.
Pitsburg će večeras biti gost Filadelfije.
Autor: Vladimir Živković
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








