Izvor: B92, 23.Jan.2014, 18:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Štikle i lopte " vidite da može
Argentinski supermodel Fiorela Kastiljo smatra sebe fudbalskim fanatikom, a u štiklama s visokom potpeticom pokazala je vise znanja od mnogih fudbalera.
24-godišnja devojka, koja se pored modelinga bavi i produkcijom i glumom, a svoju pasiju ka fudbalu opisuje kao logićnu - jer je za nju to predivna igra.
Ona je svoje umeće pokazala na trgu u Mar de Plati, a veliki broj prolaznika je zastajao kako bi se slikao s njom. Kaže joj visoke štikle uopšte ne smetaju, jer se u njima oseća kao fudbaleri u kopačkama.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












