Sterling počeo pregovore sa Bajernom

Izvor: Vesti-online.com, 20.Maj.2015, 11:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sterling počeo pregovore sa Bajernom

Fudbaler Liverpula Rahim Sterling počeo je pregovore sa Bajernom oko prelaska u Minhen, prenosi nemački "Bild".

Ugledni nemački list navodi da Sterling želi veću platu od 7,3 miliona evra, koliko mu je ponudio Bajern, jer zahteva ista primanja kao Frank Riberi od 10 miliona.

Trener Bavaraca Pep Gvardiola će za transfere u letnjem prelaznom roku imati 100 milona evra, od kojih bi polovina otišla na dolazak Sterlinga.

Sterling bi došao kao odlična zamena za Arjena Robena i Riberija, koji su ove sezone imali dosta problema sa povredama.

Talentovani ofanzivac je ove sezone u svim takmičenjima odigrao 47 utakmica i postigao 11 golova.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.