Stanojević pred Floru: Cilj je da pobedimo u Talinu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Nov.2021, 11:23

Stanojević pred Floru: Cilj je da pobedimo u Talinu

Fudbaleri Partizana stigli su u Talin, gde će sutra igrati protiv Flore u petom kolu grupne faze Lige konferencija.

"Na utakmicu sa Florom idemo raspoloženi, idemo na pobedu kojom bi i matematički obezbedili proleće u Evropi", rekao je odbrambeni fudbaler Partizana Nemanja Miletić pred put u Talin.

"Iako je u Estoniji pao sneg, neće biti problema jer je teren na Florinom stadionu odlično pripremljen. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Očekujem da će Flora biti ofanzivnija nego u Beogradu, u tim im se vraća najbolji strelac Rauno Sapinen. Moramo da budemo oprezni i ozbiljni od prvog minuta ako želimo pobedu", rekao je Miletić za klupsku televiziju.

Vezista Danilo Pantić očekuje tešku i zahtevnu utakmicu u Talinu.

"U Beogradu je bio posebno fizički zahtevan meč, a mi smo došli do pobede na individualni kvalitet. Očekujem da će Flora biti izuzetno motivisana pred svojim navijačima i da će pokušati da dođu do dobrog rezultata. Snaga estonskog tima je u kolektivu, nijedan igrač se posebno ne ističe", poručio je Pantić.

Put Estonije trener Aleksandar Stanojević poveo je 21 igrača, a na spisku su golmani: Aleksandar Popović, Nemanja Stevanović, Milan Lukač, odbrambeni igrači: Aleksandar Miljković, Marko Živković. Nemanja Miletić, Bojan Ostojić, Siniša Saničanin, Slobodan Urošević, vezni red: Aleksandar Šćekić, Miloš Jojić, Saša Zdjelar, Milan Smiljanić, Lazar Pavlović, Aleksandar Lutovac, Lazar Marković, Kvinsi Menig, Danilo Pantić, Nemanja Jović, napadači: Rikardo Gomeš i Marko Milovanović.

Stanojević pred Floru: Cilj je da pobedimo u Talinu

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je cilj pobeda u Talinu protiv Flore u petom meču grupne faze Lige konferencija.

"Moramo da pobedimo da bismo dočekali proleće. S druge strane, poštujemo ih. Ne možemo da komentarišemo da ćemo sa sigurnošću da pobedimo. Ovo je evropska utakmica. Dobili smo ih u prvom meču, teško je ovde pobediti. To nam je želja i cilj i tako ćemo se i ponašati. Kako će biti -videćemo", rekao je Stanojević na konferenciji za medije u Talinu.

Crno-beli su u Beogradu protiv Flore slavili 2:0, a Stanojević ističe da im je sutrašnji rival dobro poznat.

"Gledali smo dosta njihovih utakmica, igrali smo već sa njima. Ne znamo u kom će sastavu izaći, ali generalno ih dobro poznajemo. Gledali smo sve evropske utakmice, jasni su nam potpuno", zaključio je Stanojević.

Partizan u grupi B ima sedam bodova na drugom mestu, iza Genta koji ima 10, dok Flora i Anortozis imaju po dva boda.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

BEZ STANDARNOG PRVOTIMCA: Fudbaleri Partizana otputovali u Estoniju

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Nov.2021

Meč sa Florom na programu u četvrtak...Fudbaleri Partizana oputovali su za Talin, gde će u četvrtak igrati protiv Flore u petom kolu grupne faze Lige konferencija...Put Estonije trener Aleksandar Stanojević poveo je 21 igrača, nema Igora Vujačića koji je pozitivan an korona virus, a na spisku...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.