Stanojević plaća 100 hiljada RSD

Izvor: B92, 05.Maj.2011, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanojević plaća 100 hiljada RSD

Disciplinski organi fudbalske Zajednice Superligaša Srbije kaznili su trenera Partizana Aleksandra Stanojevića zbog nesportskog ponašanja na 140. derbiju

Trener lidera Jelen Superlige kažnjen je sa 100.000 dinara zbog ponašanja na meču 23. aprila koji je Partizan dobio sa 1:0 golom Princa Tejga.

Posle utakmice strateg "crno-belih" je, zajedno sa igračima, slavio u svlačionici pevajući i uvredljivu pesmu na račun "večitog" rivala.

"Zamenik >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << disciplinskog sudije Nenad Vuković izrekao je Stanojeviću novčanu kaznu od 100.000 dinara. Kazna se odnosi na nesportsko ponašanje za vreme meča, kao i na ponašanje u svlačionici posle utakmice", rekao je agenciji Beta komesar za takmičenje Zajednice Branislav Delić.

Komesar Delić naveo je i da su Partizan i Crvena zvezda kažnjeni sa po 300.000 dinara zbog utrčavanja navijača na teren i upotrebe pirotehničkih sredstava u prethodnim prvenstvenim utakmicama.

Do kraja superligaškog takmičenja ostalo je još pet kola, a vodeći Partizan ima tri boda više od Crvene zvezde.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.