Stanojević: Zaslužena pobeda

Izvor: Sportski Žurnal, 10.Sep.2011, 20:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stanojević: Zaslužena pobeda

Trener Partizana Aleksandar Stanojević je ocenio da je Partizan zasluženo pobedio Jagodinu u četvrtom kolu Super lige Srbije.

Iako smo imali inicijativu u prvom poluvremenu ono je bilo dosta izjednačeno, a Jagodina je bila opasnija od nas. U drugom poluvremenu smo dominirali i na kraju, po mom mišljenju, zasluženo pobedili minimalnim rezultatom – kazao je Stanojević posle meča.
Stanojević je istakao da je zadovoljan igrom mladog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Lazara Markovića koji je ušao u igru u drugom poluvremenu i „doneo živost u napadu”.
Trener Jagodine Simo Krunić čestitao je svojim igračima koji su dali sve što su su mogli u ovom trenutku.
Bila je teška utakmica i za nas i za njih. Mislim da je Parizan uspeo da nas isprovocira da damo toliko koliko smo dali danas. Imali smo svoje prilike. Uspeli smo odigramo dobru, čvrstu utakmicu. Posle izgubljene lopte smo primili gol. Od igrača tražim da nastave da igraju kao danas – zaključio je Krunić.
U petom kolu Super lige Partizan dočekuje Hajduk iz Kule, dok Jagodina gostuje Radu na Banjici.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.