Stanković: Zvezdin dres uvek obavezuje da budemo bolji

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Dec.2020, 12:48

Stanković: Zvezdin dres uvek obavezuje da budemo bolji

Uvek može bolje, jer nas na to obavezuje Zvezdin dres koji nosimo. Nije bilo lako, imali smo dosta problema i sa koronom, ali smo ipak ostvarili rezultat za ponos svih zvezdaša, rekao je trener crveno-belih fudbalera Dejan Stanković.

"Gradim još uvek sebe kao trenera, odlična godina je iza mene, rekao sam da može bolje i uvek ću tražiti i od mojih momaka da na treningu, utakmici daju maksimum. Od toga ne odustajem i verujem da smo da dobrom putu", rekao je Stanković u novogodišnjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << intervjuu za B92.

On je u godini na izmaku prvo priveo kraju zaostavštinu Vladana Milojevića i osvojio titulu, izgubio od Partizana u polufinalu Kupa Srbije, desila se Nikozija i eliminacija od Omonije na putu ka Ligi šampiona, potom period kritika u na kraju uzlet - 15. evropsko prolece u istoriji kluba, uz devet bodova razlike u odnosu na Partizan.

"Ne bih ocenjivao svoj dosadašnji rad, jer mislim da postoje ljudi koji to treba da rade. Uvek može bolje, vremenom smo rasli i ekipa i ja. Pre svega smo radom, zalaganjem i disciplinom odradili veliki posao i postigli sjajan rezultat", istakao je Stanković.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.