Stanić sjajan i protiv Šapčana

Izvor: Sportski Žurnal, 16.Feb.2012, 23:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Metaloplastika – Metalurg 17:25 (8:10)
Ruma - Gledalaca: 1.500. Sudije: Jurinović i Mrvica (Hrvatska). Sedmerci: Metaloplastika 1 (1), Metalurg 5 (3). Isključenja: Metaloplastika 6, Metalurg 4 minuta.
METALOPLASTIKA ZORKA KERAMIKA: Karanović 2, Živanović, Vejin, Aleksić, Krečković 1, Palević, Dragaš 6, Rajičić (7 odbrana), Obradović 1, Marković 2, Arsić (2 odbrane, 2 sedmerca), Grujičić 1, Novaković, M. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Mitrović 3, Medić 1 (1), Teodorović.
METALURG: Stanić (14 odbrana), Levov 4, Dimovski 4, Mađovski, Marković 1, Georgievski 2, Kozlina 6 (3), Manaskov, Mirkulovski 1, Markoski 1, Mojsoski, Stoilov, Angelov, Stojčevski 5, Jonovski, Alušovski 1.
Igrač utakmice: Darko Stanić (Metalurg).
Semafor: 1:5 (11), 5:6 (19), 6:9 (26), 9:15 (37), 12:21 (49), 16:23 (56).
Metalurg, jedan od kandidata za krunu u Seha ligi, lako je izašao na kraj sa Šapčanima u Rumi (dvorana Zorka u Šapcu ima problema sa grejanjem).
Bez povređenih Medurića (mišić ruke), kapitena Marjanovića (stopalo) i Luke Mitrović (butni mišić) izabranici Slavka Novakovića i nisu mogli više. Držali su se prvo poluvreme, a posle serije Skopljanaca 8:2 početkom nastavka, rešeno je pitanje pobednika.
Na početku meča legenda Šapčana, sada sportski direktor kluba, Mile Isaković uručio je Darku Staniću, najboljem golmanu proteklog EP plaketu u vidu golmanske figure sa natpisom „ministru odbrane od RK Metaloplastika“.
SEHA LIGA:
Četrnaesto kolo: Borac – Crvena zvezda 35:25 (16:14), Metaloplastika – Metalurg 17:25 (8:10).

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.