Štajner: Gutijerez otišao zbog nule

Izvor: N1 televizija, 12.Dec.2016, 17:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Štajner: Gutijerez otišao zbog nule

Šef tima Has Ginter Štajner rekao je da je glavni razlog što nije produžena saradnja sa Estebanom Gutijerezom činjenica da nije osvojio nijedan poen.

Dok je Romejn Grožan uspevao da sakupi poene, pa čak i da bude blizu podijuma u nekoliko navrata, Meksikanac je sa "krompirom" završio sezonu. Zato će ga u timu zameniti Kevin Magnusen.

"To što je zabeležio nula poena je glavni razlog njegovog odlaska. On mora da uspe da sastavi kompletan vikend, ne jedan dobar >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << petak pa jednu dobru subotu. Pogledajte samo rezultate i videćete o čemu pričam", rekao je Štajner.

Ipak, veruje se da Gutijerez neće ostati bez posla jer su za njega zainteresovani Zauber i Manor.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.