Srušio se krov Šalke arene!

Izvor: Sportski Žurnal, 27.Dec.2010, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srušio se krov Šalke arene!

Posle velikih snežnih padavina u Nemačkoj, deo krova na Auf Šalke areni u Gelzenkirhenu je popustio. Radnici su pokušavali tokom prethodnih dana da oslobode krov od snega, ali su tri od 40 panela ipak popustili pod teretom.
Narednih dana sneg će biti očišćen, posle čega bi trebalo da usledi zamena membrana na oštećenim mestima.
U Šalkeu ne moraju da brinu zbog dela krova i što neće biti popravljen do 15. januara, kad u prvom meču nastavka Bundeslige u Gelzenkirhenu gostuje Hamburger.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.