Srpsko popodne u PL - Rafa, šta to radiš Mitru? Tadić i Luka starteri (foto)

Izvor: Sportske.net, 26.Avg.2017, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od 16 časova igra se još četiri meča u okviru trećeg kola Premijer lige.

Današnji program počeo je utakmicom između Bornmuta i Mančester Sitija (1-2), a u nastavku ćemo gledati i naše reprezentativce koji nastupaju u Premijer ligi.

Sautempton gostuje novajliji Hadersfildu, koji je u prva dva kola osvojio maksimalnih šest bodova, a Dušan Tadić će od prvog minuta biti jedna od najvećih pretnji po gol domaćih.

Starter je i Luka Milivojević, čiji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Kristal Palas dočekuje ekipu Svonsija.

Ali, za Aleksandra Mitrovića i dalje nema mesta u prvoj postavi Njukasla, kada su u pitanju premijerligaške utakmice.

U prva dva kola je presedeo ja klupi za rezerve, a Njukasl je poražen od Totenhema i Hadersfilda, uz važan detalj da ''Svrake'' još čekaju na prvi premijerligaški gol ove sezone.

U sredu je u Liga kupu dobio priliku protiv Notingema i posle samo tri minuta na terenu postigao vodeći gol za Njukasl.

Očigledno, nedovoljno da se Rafa Benitez predomisli i kada je u pitanju Premijer liga. A ako je Mitroviću za utehu, navijači su na njegovoj strani.

----

Mitro is a man in form and still Rafa won't start him. Madness

— Dan Bell (@DanielB00955238) August 26, 2017 --

— Tom Vardy (@TomVardy) August 26, 2017 --

We need to go 4-4-2. Joselu and Mitro upto. Aaron's and Atsu out wide. Ritchie, Perez to come off bench

— Leon Mitchell™ (@leonmitchell) August 26, 2017 --

What has Mitro go to do for a league start? Hope Joselu does well.

— Paul Lightfoot (@_Paul_1988_) August 26, 2017 --

Honestly think we should of went for it more today and played 2 upfront and give mitro a start instead of Perez #Nufc