Srpski tandem osvojio Kup Rusije

Izvor: Vesti-online.com, 21.Maj.2015, 20:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski tandem osvojio Kup Rusije

Fudbaleri moskovske Lokomotive pobedili su Kubana sa 3:1 (0:1) posle produžetaka i tako osvojili 8. Kup Rusije u istoriji kluba.

Lokomotiva je do prvog trofeja došla posle godina, a uspeh dobija još više na značaju jer će naredne sezone igrati u Ligi Evrope, iako se trenutno nalaze na sedmom mestu u domaćem prvenstvu.

Kuban iz Krasnodara poveo je golom Vladislava Ignjateva u 24. minutu, ali su "Železničari" preokrenuli rezultat pogocima Baje Nijasea u 73, Mbarka Busufe u 104. i Alekseja Mirančuka u 111. Srpski štoper Nemanja Pejčinović odigrao je svih 120 minuta za Moskovljane, dok je Petar Škuletić ceo meč presedeo na klupi.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.