Srpski plivači neuspešni u kvalifikacijama na EP u Berlinu

Izvor: Blic, 20.Avg.2014, 12:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski plivači neuspešni u kvalifikacijama na EP u Berlinu

Srpski plivači Bogdan Knežević, Petar Petrović i Andrea Basaraba nisu bili uspešni u jutrošnjim kvalifikacijama na šampionatu Evrope u Berlinu.

Knežević je u trci na 200 metara prsno završio na 26. mestu sa vremenom 2:16:03 minuta, dok je Petrović na 50 metara leđno bio 36. (26.82).

U disciplini 800 metara slobodno Basaraba je zauzela 21. mesto u vremenu 9:10.14 minuta.

Ranije, Velimir Stjepanović nije uspeo da se plasira u polufinale trke na 200 >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << metara delfin.

Srpskog plivača, koji je u Berlinu već osvojio titulu na 400 metara slobodno, večeras od 18.52 očekuje finale trke na 200 metara slobodnim stilom.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.