Izvor: Mondo, 20.Avg.2016, 13:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srpska slavi košarkaše (VIDEO)
Slavlje na ulicama Banjaluke i Istočnog Sarajeva nakon plasmana košarkaša Srbije u finale Olimpijskih igara
Košarkaši Srbije obezbedili su plasman u finale Olimpijskih igara pobedom protiv Australije u polufinalu.
Građani Banjaluke po završetku meča izašli su na ulice da proslave uspeh reprezentacije Srbije. Formirane su kolone automobila koje su kružile gradom. Pevalo se Đorđeviću, Raduljici, Bogdanoviću, Teodosiću.....
#BanjaLuka nakon pobede >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << kosarkasa Srbije protiv Australije. #SRB#Olympics#Rio2016#basketballpic.twitter.com/wPquK1808C
— PitBull (@PitBullSM7) August 20, 2016
Izvor: youtube
I građani Istočnog Sarajeva pesmom i vatrometom su ispratili veliki rezultat košarkaša Srbije.
Izvor: youtube
Izvor: youtube







