Sreća uz Jokića

Izvor: Vesti-online.com, 28.Jan.2017, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sreća uz Jokića

Srpski as Nikola Jokić nije teže povređen na meču sa Finiksom, iako je sa bolnom grimasom napustio parket. On će da odsustvuje samo nekoliko dana sa terena zbog povrede kuka.

Kako su saoptšili klub i menadžer Miodrag Ražantović, posle magnetne rezonance ustanovljeno je da povreda nije teže prirode i da će centar Denvera brzo opet da uveseljava navijače Nagetsa. Srpski centar je i na tom meču bio postigao 29 poena (12-21), ima 14 skokova, 8 asistencija i 2 blokade, a >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << meč je napustio minut pre kraja.

Svega nekoliko dana pauze za Nikolu Jokica! Povreda je znatno laksa nego sto se dalo pomisliti u prvom trenutku!#BeoBasket— Misko4Raznatovic (@MiskoRaznatovic) 27 January 2017

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.