Izvor: BKTV News, 22.Apr.2018, 16:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbin na radaru polovine Evrope
Ofanzivac želja brojnih klubova
Srpski fudbalski reprezentativac Dušan Tadić skoro sigurno neće ostati i sledeće sezone u dresu Sautemptona, posebno ako ispadne iz Premijer lige, a Everton je poslednji u nizu klubova koji je pokazao interesovanje za transfer.
Juventus, Roma, Inter, Valensija i Zenit iz Sankt Peterburga prate situaciju oko Tadića, ali sada se u priču uključio i klub sa Gudison parka, prenose britanski mediji.
Tadića u Sautemptonu cene >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << na čak 45 miliona evra, iako ima statistički najlošiju sezonu (četiri gola, tri asistencija) otkad je stigao u klub 2014. godine.
Zato je blistao u kvalifikacijama za Mundijal i bio jedan od najzaslužnijih srpskih fudbalera za plasman u Rusiju.
Sautempton se četiri kola pre kraja nalazi u teškoj situaciji i u zoni za ispadanje, 18. je na tabeli sa četiri boda manje i uz meč više od Svonsija.












